Ośrodek wypoczynkowy w Szczawnicy – o nas

Nasze gospodarstwo  położone jest w najpiękniejszym zakątku Pienin, w pobliżu rezerwatu Biała Woda. Pośród malowniczych krajobrazów i wyjątkowych górskich szlaków można prawdziwie wypocząć i odetchnąć od codzienności. Nasz pensjonat w Szczawnicy oferuje pokoje na wynajem, które będą świetnym rozwiązaniem na rodzinny wyjazd lub wypad ze znajomymi.

W ośrodku „Gromada Biała Woda” panuje przyjazna atmosfera, która z pewnością się Państwu udzieli. Tradycyjny, przytulny wystrój pełen regionalnych elementów to nie przypadek. Jesteśmy bardzo związani z historią tych ziem i kultywujemy pamięć o minionych wydarzeniach. Nasze kwatery to wyjątkowe miejsce, w którym można poczuć ducha dawnych lat, a jednocześnie rozkoszować się pięknem otaczającej przyrody.

Teren, który należy do naszego ośrodka wypoczynkowego, to kilka hektarów. Jednak izolacja od innych siedlisk ludzkich, a także zupełny brak płotów czy ogrodzeń sprawiają, że „Gromada Biała Woda” wtapia się naturalnie w szeroki pejzaż pienińskich łąk, lasów i wąwozów.

Widok na domy

 

Kwatery w Jaworkach – aktywny wypoczynek dla każdego

Długie piesze wędrówki to tylko jedna z możliwości spędzania czasu w okolicy. Wynajem pokoi u nas da Państwu szansę na skorzystanie z licznych atrakcji dla aktywnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani jazda konną w Jaworkach i okolicach, proponujemy zarówno lekcje z instruktorem dla początkujących, jak i możliwość wyruszenia konno na szlak. Ponadto oferujemy spływy kajakowe oraz wycieczki terenowym samochodem po najbardziej tajemniczych zakątkach Pienin, a zimą – narty biegowe, wyciągi narciarskie

Po powrocie z górskich szlaków będą Państwo mogli odprężyć się w naszym ośrodku, np. w sali kominkowej, przy dobrej książce, których mamy pod dostatkiem. Nasze gospodarstwo zapewnia również pyszne jedzenie. Tradycyjna kuchnia polska, lokalne smaki i domowe przetwory czekają. Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego „Gromada Biała Woda”.

Zapytaj o wolne miejsca

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z zarezerwowaiem miejsca.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

* pole wymagane

Sprawdź gdzie jesteśmy Przejdź do mapy

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.