Dlaczego warto wynająć nocleg w gospodarstwie agroturystycznym?

Gospodarstwa agroturystyczne cieszą bardzo dużym zainteresowaniem niemal w każdym regionie naszego kraju. Jeśli zależy nam na ucieczce od zgiełku miasta, odnalezieniu spokoju i bliskiego kontaktu z naturą, chyba nie ma lepszego sposobu na zakwaterowanie podczas urlopu niż właśnie gospodarstwo agroturystyczne. Tutaj możemy odreagować od szybkiego tempa życia, odkryć piękno i harmonię życia na wsi, pooddychać czystym powietrzem, skosztować lokalnej kuchni. To świetny sposób na spędzenie kilku wakacyjnych dni w towarzystwie rodziny, przyjaciół, a także w pojedynkę.

Czym właściwie jest gospodarstwo agroturystyczne?

Gospodarstwa agroturystyczne umożliwiają praktykowanie szczególnej formy turystyki, która pozwala na odpoczynek połączony z poznawaniem funkcjonowania typowego gospodarstwa rolnego. To szczególnie atrakcyjna forma wypoczynku dla osób zamieszkujących na co dzień duże miasta, a którzy odczuwają potrzebę ucieczki od pośpiechu, tłoku i zanieczyszczeń. Z takiej formy zakwaterowania szczególnie zadowoleni będą turyści, którzy wakacyjny relaks kojarzą z poznawaniem nowych miejsc, ludzi i zwyczajów, są otwarci na aktywne spędzanie wolnego czasu, a jednocześnie cenią sobie bliskość z przyrodą.

Dla kogo gospodarstwo agroturystyczne?

Z pobytu w gospodarstwie turystycznym zadowoleni będą zarówno osoby podróżujące w pojedynkę, jak i turyści podróżujący z partnerem, w grupie, a przede wszystkim rodziny z dziećmi. Niemniej jednak jest to dość specyficzna forma wypoczynku, skierowana przede wszystkim do miłośników kontaktu z naturą, zaciekawionych życiem na wsi oraz codziennymi obowiązkami lokalnej społeczności. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich szukających ciszy, spokoju, przyjaznej i swojskiej atmosfery.

Gospodarstwo agroturystyczne koło Szczawnicy (Jaworki), Gromada Biała Woda, jest szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi. Zamiast szukać drogiego hotelu, w którym goście traktowani są anonimowo, lepiej zarezerwować pobyt w gospodarstwie agroturystycznym. Dzieci będą tutaj czuć się swobodnie i bezpiecznie, a dodatkowo będą mogły skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, które czekają na nich w okolicy.

Zapytaj o wolne miejsca

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z zarezerwowaiem miejsca.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

* pole wymagane

Sprawdź gdzie jesteśmy Przejdź do mapy

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.