Biała Woda to jedno z wielu fascynujących miejsc, które koniecznie warto odwiedzić przyjeżdżając do Szczawnicy lub okolicznych miejscowości. Jest to część wsi Jaworki położona w dolinie potoku Biała Woda o niezwykle bogatej historii. Miejsce to zostało stworzone, aby chronić pozostałości po dawnej łemkowskiej wsi. Znajdują się tu również unikalne formacje skalne, flora i fauna, a także interesujące elementy przyrody nieożywionej, m.in. kaskady potoku z licznymi głazami. Wynajmując pokój w Białej Wodzie, można wypocząć w ciszy i spokoju, zrelaksować się lub postawić na aktywny wypoczynek - np. wędrówki po okolicznych szlakach turystycznych, przejażdżki rowerowe, spływy kajakowe, narty lub jazdę konną.

Gospodarstwa agroturystyczne cieszą bardzo dużym zainteresowaniem niemal w każdym regionie naszego kraju. Jeśli zależy nam na ucieczce od zgiełku miasta, odnalezieniu spokoju i bliskiego kontaktu z naturą, chyba nie ma lepszego sposobu na zakwaterowanie podczas urlopu niż właśnie gospodarstwo agroturystyczne. Tutaj możemy odreagować od szybkiego tempa życia, odkryć piękno i harmonię życia na wsi, pooddychać czystym powietrzem, skosztować lokalnej kuchni. To świetny sposób na spędzenie kilku wakacyjnych dni w towarzystwie rodziny, przyjaciół, a także w pojedynkę.

“Mamo, tato, chcę na konie!” - zapewne wielu rodziców słyszało od swoich pociech tego rodzaju życzenie. I wtedy pojawiał się dylemat, czy rzeczywiście jazda na koniach jest sportem bezpiecznym i odpowiednim dla dzieci.

Szczawnica to niewielka miejscowość, ale bardzo malownicza i pełna różnorodnych atrakcji. Każdego roku przyjeżdża tutaj wielu turystów z całej Polski, aby aktywnie spędzić czas na łonie przyrody. Jeśli więc chcesz spędzić miły weekend lub chciałbyś wybrać się na urlop w jakieś urokliwe miejsce, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę właśnie na Szczawnicę.

Zapytaj o wolne miejsca

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z zarezerwowaiem miejsca.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

* pole wymagane

Sprawdź gdzie jesteśmy Przejdź do mapy

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.